Cam Dinamico kolesá - nedajú sa predné vymeniť za nejaké terénnejšie?

Zodpovedané
25. aug 2019

Ahoj.

Chcela by som sa opytat, ci nahodou nevies, ci by sa dalo na Cam Dinamico vymenit predne kolesa za nafukovacie... tie gumove penove ci ake to su su otrasne. A cely kociar tym - teda aspon podla mna - straca na hodnoteni. Citit kazdu jamu, nerovnost :/

Dakujem, Janka

Ahoj,

strašne ma mrzí, že ti nepomôžem, ale ku Cam Dinamico Up sa v súčasnosti stále nevyrábajú predné kolesá iné ako tie pôvodné penové.

Pre hladšiu jazdu má tie zadné nafukovacie, ale predné vyrobili odľahčené mestské - z EVA peny a za tým si, ako sa zdá, stoja, pretože neponúkajú nič iné.

Určite by bol dobrý nápad mať minimálne možnosť dokúpenia nafukovačiek pre tých, čo to vyžadujú. Snáď to výrobca niekedy zváži. Dovtedy, nanešťastie, neviem poradiť nič. Ak zdolávate veľmi nerovné povrchy a terén, tak asi kočík časom vymeníš.

Cam Dinamico Up

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli