Cenovo dostupný športový kočík (aj z bazáru), ľahký, polohovateľný a aj na výlety

Zodpovedané
12. máj 2020

Zdravim 🙂

Na zaciatok hned uvediem, ze som totaalny amater, co sa kociarov tyka 😁Znacky absoltune nepoznam 🙂

Teda potrebujem poradit, aky si vybrat sportovy kociar 🙂Moje priania :
1. Cenovo dostupny (som ochotna si danu znacku kupit aj z bazara)
2. Polohovatelnost (kedze tam chcem aj uspavat dieta)
3. Aby bol lahky a lahko skladatelny
4. Miesto na nakup aby bolo dostacujuce 😁
5. Budeme chodit na vylety, ale nie nejake do extremnych podmienok

Dakujem velmi pekne za kazdu pomoc

Ahoj,

škoda, že neuvádzaš aký je cenovo dostupný pre teba (do 100, do 200, do 300) a tiež, pre aké staré dieťatko. Každopádne, na výlety a tak celkovo lacnejší skôr odporučím skôr neotočný model.

Z lacnejších, čo zvládnu aj nejaké tie nerovnosti výletu, by som odporučila niečo ako Kinderkraft Grande 2020, terénnejší možno niečo ako Lionelo Annet Tour. Také dostupné no trochu väčšie, ľahko skladné sú obľúbené Britax B-Motion modely.

Kinderkraft Grande LX

Lionelo Annet Tour

Britax B-Motion 4 Plus

Z lepších bazárových odporučím niečo ako Gesslein S4. Pozrela by som aj Baby Jogger kočíky, prípadne kuk aj outletový Concord Fusion.

Gesslein S4 Air+

Concord Fusion

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli