Čo hovoríš na kočík Bomimi Bastien Air? Prípadne aký športový kočík do 300 eur?

Zodpovedané
23. okt 2019

Okrem tejto otázky ma zaujíma aj odpoveď na obšírnu "podotázku":

Podľa Tvojich rád a odporúčaní som našla zopár favoritov športiakov v cenovej relácii do 300€, teraz už len vybrať ten pravý...

Čo na ne hovoríš a ktoré TOP3 (a TOP1) z môjho výberu by si volila Ty? (Ja sa budem rozhodovať najmä podľa manipulovateľnosti a ťažiska,
len neviem, či sa mi podarí všetky vyskúšať aj naživo, preto potrebujem zoznam "zúžiť".)

Vďaka 😉

Ahoj,

Bomimi Bastien Air je za tú cenu fajn - podarený kočík aj na horšie chodníky, ktorému by som vytkla snáď len také pomenšie sedenie. Do roka a pol-dvoch ok, ale pre staršie dieťa, najmä ak to nie je drobec. Je skôr tesnejšie. Preto záleží, čo potrebuješ a očakávaš, ale teda ak kopu priestoru, nevirm, čo je tento akurát pre teba.

Bomimi Bastien Air

Inak mi u teba prídu ako topky, aj čo sa ovládateľnosti týka, Nuna Tavo a Oyster Zero, ale super mi príde aj Casualplay LOOPi. Záleží, čo ti viac vyhovuje, čo sa dizajnu týka, a tiež ako veľké kolesá a terénne vlastnosti potrebuješ. Mojím výberom bol, aj kvôli váhe a rozmerom (vnútorným, ako aj po - šikovnom - zložení) v podobnom rozhodovaní Oyster.

Nuna Tavo

Babystyle Oyster Zero

Casualplay LOOPi Allroad

Kinderkraft Grande je, najmä za tú cenu, ok, ale oproti nim je to proste nižšia trieda. Rovnako aj EasyGo Optimo Air, ktorý je tiež skôr menší, čo sa priestoru na sedenie týka, no naopak relatívne väčší po zložení (a prevedenie také lacnejšie).

Kinderkraft Grande

EasyGo Optimo Air

A ja by som k nim rada pridala aj Joie Versatrax. Kolesá ako Mytrax Flex, relatívne priestranné sedenie (na otočný kočík). Teda mimo striešky, ktorá by mohla byť dlhšia.

Joie Versatrax

Joie Mytrax Flex

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli