Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Čo sa Nuna Demi Grow týka (Frost je len odtieň, pekná sivá btw) je jeden z v Amerike najobľúbenejších single-to-double kočíkov, teda full size jjednomiestny kočík konvertibilný na dvojmiestny tandem.

Je dizajnovo pekný, kvalita je predovšetkým mestská - ale úroveň prevedenia veľmi dobrá, väčšie kolesá s citeľným odpružením nie hojdanie, ale teda tlmiť nárazy ti budú), super košík (pri dvoj sedadlách ho ale z väčšej časti strácaš)… Za mňa, ak máš väčší kufor (nie je totiž až tak skladný), a pohodlie, polstrovanie pre dieťatko sú pre teba prioritou, je to určite dobrá možnosť. Veľkosť, váha a skladnosť sú u totho modelu skôr mínusom,a le je to daň za všetko, čo ponúka a vydrží.

Sedáky nie sú z najväčších (aby sa aj dva zmestili na tú konštrukciu), ale je to dobrá, priemerná veľkosť. Okrem toho pri dvojverzii obmedzuje aj počet konfigurácií - je to tandem vhodnejší skôr pre staršieho a mladšieho súrodenca, než pre dvojičky.

Celkovo značku Nuna môžem odporúčať, je to dobrá voľba, ale teda aj niečo stojí. Štýlom aj prevedením by som ju prirovnala k Celkovo značku Mutsy, čo sú ale nižšie kočíky.