Coletto Florino Carbon 2018 - tvoj názor na tento kombinovaný kočík?

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj,
ako hodnotis kocik Coletto Florino Carbon 2018?

Ahoj,

v rámci svojho typu - väčší, robustnejší poľský kombinovaný kočík - je Coletto Florino vcelku dobrým výberom (teda ak také niečo hľadáš a potrebuješ. Z môjho pohľadu - žiješ napr. na dedine alebo mieste s horšími cestami, pri horách kde býva viac snehu a ak nenakladáš kočík často do auta, alebo máte obrovský kufor, a využiješ celkovú robustnosť konštrukcie a odpruženia).

Váha je v rámci možností ok (cez 13 kg), vanička priestranná, dizajn ok. Košík nebude moc prístupný, ale tak to už pri takýchto košíkoch býva. Takisto, ako to už býva, športová časť je podľa mňa slabšia, aj keď priestorovo ujde. V ľahu nemá tak dlhú striešku a kočík je s ňou taký celý mohutný a ťažkopádnejší, ale tak je to v rámci možností ok. Ja osobne by som si ho v pohode zaobstarala ako hlboký, vajíčko jednoznačne lepšie než ich vlastné, no a športiak. Ak by sa dalo, skôr nie, ale ak musí byť, tak fajn na prvé mesiace - a potom by som vymenila za ľahší neotočný model, čo je praktickejší aj priestorovo, aj skladaním.

Coletto Florino

Čo sa vyhotovenia Carbon týka, skôr by som preferovala bielu než Carbon vzor. Toto je vec vkusu a názoru každej z nás, ktorý sa od jednej k druhej líši (a tak je to dobre). Ročník 2018 nie je funkčne odlišný, takže tam hľaď fakt len na cenu a vezmi ten, čo sa ti páči aj sa oplatí.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli