Concord Fusion - kde zohnať zadné (väčšie) náhradné kolesá?

Zodpovedané
11. nov 2019

Dobry den.

Zhanam kolieska na sportovy kocik, resp. konstrukciu Concord Fusion - tie vacsie. Viete mi odporucit, kde by som ich kupila - zohnala? Presla som net no nikde nic.

Dakujem.

Ahoj,

na Concord Fusion tým, že je to už starší a pár rokov už nevyrábaný model, nové zadné kolesá už v podstate nezoženieš. Jedinou možnosťou (okrem vydržania s tými, čo máš) je prehľadanie bazárovej ponuky, kde s trochou šťastia časom natrafíš buď na niekoho, kto kočík z nejakého dôvodu (niečo sa pokazilo a pod.) rozpredáva na diely, alebo potom zakúpiť bazárový celý kočík (za nejakú super cenu) a využiť len kolesá prípadne ho mať v zásobe aj na iné diely (neskôr).

Ešte by som mooožno skúsila kontaktovať autorizovaného predajcu značky Concord buggies.sk a spýtať sa, či to nevedia zohnať - ale veľkú šancu tam nevidím.

Concord Fusion

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli