Cybex Balios S a jeho hlboká vanička (Cot S) - je vhodná aj pre letné bábätko?

Zodpovedané
5. feb 2019

Termín pôrodu mám v júli, a chcem sa spýtať - je tento kočík vhodný aj pre letné dieťa? Resp. v tej najväčšej zime ho asi budem musieť dať do športovej časti, že? Pri prvom júlovom som mala Stokke Xplory, a ten mi vydržal do februára.
Ďakujem

Ahoj,

vanička Cybex Balios S (nájdeš ju aj pod názvom Cot S) - je práve jedna z tých väčších, s rozmerom matraca cca 79 x 30 cm. Nie je z najširších, ale šírka je priemerná, a dĺžka určite nadpriemerná. Ak ti prvý júlový vydržal v Xplory až do februára (čo je ozaj dlho, na to, že vanička je to približne rovnako široká, no o nejakých 9 cm kratšia), nemyslím si, že u modelu Balios S budeš mať problém s vaničkou.

Nie je to extrémne hrubá vanička, ale s klasickým fusakom a dobre oblečené v nej dieťatko nebude mať v zime žiaden problém.

Okolo pol roka však rátaj s tým, že synček možno bude chcieť mať väčší výhľad a z vaničky sa popýta do športovej časti - to už uvidíš sama 🙂

Cybex Balios S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli