Cybex Eezy S+² verzus Cybex Eezy S-Twist+². Aké sú rozdiely?

Zodpovedané
12. máj 2022

Ahoj,

rozhodujem sa, či zaobstarať kočík Cybex eezy S+2 alebo Cybex Eezy S-Twist+².

Je rozdiel iba v otočnosti?

Je možné dať obidva kočíky do ľahu?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

Cybex Eezy S-Twist+² sa líši práve otočným sedením, ktoré je o dosť užšie (na šírku má okolo 28 cm ), takže ho pre väčšie deti veľmi neodporúčam. Ďalší rozdiel je v hmotnosti, kedy má o 1 kg viac a rozdielny je aj sed, ktorý je viac rovný (kolmý). Pri S2 je menší sklon. U obidvoch sa chrbtová opierka dá sklopiť do úplne rovného ľahu aj s polohovaním nôh.

Ak máš menšie dieťa, tak by mohol vyhovovať, ale ak chceš kočík na dlhšie, tak odporúčam skôr neotočný model Cybex Eezy S+².

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia