Cybex Priam 4 verzus Kinderkraft Nea. Ktorý má vyššie položenú vaničku a je lepší?

Zodpovedané
17. okt 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Cybex Priam 4 2023 a Kinderkraft Nea Select. Ja a aj partner sme vyššej postavy. Ja mám problémy s chrbticou, takže pre mňa by bol vhodnejší kočík s vyššie položenou vaničkou. Bábätko bude marcové. Možno sa narodí už vo februári, lebo mám nejaké zdravotné problémy. Terén mesto, ale niektoré chodníky sú rozbité. Ale žiadne hory - kopce tu nemáme. Mojím naj favoritom je Cybex, ale chcem počuť Tvoj názor.

Vieš mi porovnať tieto dva kočíky a napísať za a proti?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som porovnanie kočíkov Cybex Priam 4 verzus Kinderkraft Nea robila, takže Ti ho sem pripnem. Len chcem zdôrazniť, že porovnávať Priam 4 a Nea je ako porovnávať Ferari s Daciou. Obidva sú kvalitné vo svojej cenovej triede. Rozprávam tu o kvalite použitých látok, plastov, dizajnových detailoch... Ja som sa skôr zamerala na porovnanie parametrov a funkčných vlastností:

Nedávno mi prišla do poradne veľmi zaujímavá otázka od mamičky, ktorá Priam 4 používa. A práve pre zlú manipuláciu s kočíkom na rozbitých chodníkoch, ho chce vymeniť. Pripínam Ti ju sem pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally