Cybex prídavný skejtík. Sadne stupienok na Priam/Balios S aj na Balios M?

Zodpovedané
4. sep 2019

Ahoj, dobre ranko zelam.

Prosim ta o radu, kedze patram na nete a nikde sa neviem dopatrat odpovede. Mam Cybex Balios M hlboku a sportovu verziu. Chcem si dokupit skejtik, a najradsej by som bola za znacku Cybex. Na nete som nasla Cybex Priam 3 a Cybex Balios S, myslis ze bude sediet aj na ten moj?? Alebo sa mam radsej popozerat po uni verzii?

Dakujem za odpoved.
Zelam ti krasny den,
Zuzana

Ahoj,

cybexácky prídavny stupienok, teda Kidboard pre Cybex Priam a Cybex Balios S ti nebude sedieť na Cybex Balios M z jednoduchého dôvodu. Balios M totiž nemá zadnú tyčku dole, ako zvyšné dva majú. Preto originálny Cybex skate nebude možné upevniť.

Sedieť ti však bude univerzálny Lascal Buggyboard (Mini), ako aj Bumprider.

Cybex Priam 3

Cybex Balios S

Cybex Balios M

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli