Dá sa dokúpiť bezpečnostné pútko aj na Joolz kočíky?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

niektoré kočíky Cybex, Bugaboo a Thule majú bezpečnostné pútko na madle.

Je možné takéto pútko dokúpiť aj pre iné značky?

Napr. joolz. Hľadala som na webe, ale našla som len z Číny.

Ďakujem

Ahoj,

niektoré značky a medzi nimi aj spomínaný Joolz neponúkajú možnosť dokúpenia všetkých originálnych doplnkov a príslušenstva. Joolz kočíky nemajú bezpečnostné pútka v základnej a ani v inej výbave ponúkanej ku kočíkom, takže budeš musieť siahnuť po neoriginálnom bezpečnostnom pútku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally