Dá sa dokúpiť príslušenstvo ku kočíku Joie Versatrax?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

mám záujem o kočík Joie Versatrax 2 v 1. Len som si všimla, že k nemu nepredávajú žiadne príslušenstvo - sieťku proti hmyzu, pláštenku a ani tašku.

Musí byť k nemu všetko originál v tejto značke, alebo sa dá dokúpiť aj univerzálne príslušenstvo?

Ďakujem

Ahoj,

pokiaľ kupuješ kočík Joie Versatrax ako nový, tak v cene kočíka je bežne zahrnuté základné príslušenstvo - pláštenka do dažďa, držiak na nápoj a moskytiéra.

V prípade bazárovej kúpy je možné, že niektoré príslušenstvo chýba. Nie vždy sa dá originálne príslušenstvo ku kočíku dokúpiť a tak je to aj v prípade Versatraxu. Výrobca originálne príslušenstvo ku kočíku Versatrax totiž samostatne nepredáva. Pozeraj teda po niektorom z univerzálnych a bežne dostupných, ako je napríklad držiak nápojov od značky Zopa.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally