Dá sa kúpiť nové madlo na Joolz Hub?

Zodpovedané
3. jan 2024

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom madla.

Dá sa kúpiť nové madlo na rukoväť kočíka Joolz Hub?

Mám ho po prvej dcérke a na športovej časti bol oškretý a rukoväť je prasknutá.

Ďakujem

Ahoj,

samostatne sa madlo na kočík Joolz Hub, ktorého výroba bola ukončená v roku 2020, bohužiaľ už nepredáva.

Skús však osloviť autorizovaných predajcov kočíkov, ktorí však zároveň ponúkajú aj servis. Je možné, že Ti budú vedieť náhradné madlo na opravu kočíka objednať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally