Dá sa na Baby Merc Travel nasadiť akákoľvek Baby Merc vanička?

Zodpovedané
15. jan 2019

Ahoj, potrebujem poradit. Mam sportovy kocik Baby Merc Travel - dostali sme od znamych, no nemam ani vanicku, ani vajicko... Moja otazka znie: da sa dokupit na tuto konstrukciu hociktory typ Baby Merc, alebo musi byt iba Travel? Prip. co by si mi poradila? Dakujem

Ahoj,

Baby Merc Travel je oficiálne iba športiak s možnosťou pripojenia autosedačky - samotný výrobca neudáva kompatibilnú vaničku.

V teórii by niektorá z Baby Merc vaničiek mohla sadnúť, ale ak kočík pre ňu robený nebol, neriskovala by som zlú manipuláciu alebo riziko nevyváženosti. Používať ho odporúčam ho v športovej verzii či s dokúpenými Baby Merc adaptérmi (v ponuke majú aj tie s Maxi-Cosi kompatibilným uchytením). Možnosťou je dokúpiť hlboký kočík aj samostatne - buď konštrukciu s vaničkou, alebo napríklad aj bazárový. Je to predsa len len na krátku dobru 🙂

Baby Merc Travel

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli