Dá sa na športový kočík Baby Merc Q9 2019 zaobstarať nové polohovanie nôh?

Zodpovedané
12. apr 2022

Ahoj,

mám kočík Baby Merc Q9.

Dá sa na športový kočík Baby Merc Q9 2019 zaobstarať nové polohovanie nôh?

Zlomilo sa mi to v tých plastových cuplíkoch ako sa to dvíha hore dole.

Ďakujem

Ahoj,

v prvom rade by som skúsila kontaktovať oficiálneho distribútora či servis. Keďže ide o poľského výrobcu, tak odporúčam osloviť aj predajňu, kde túto značku kočíkov predávajú. Možno by vedeli náhradný diel doobjednať.

Držím palce, nech sa podarí! Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia