Dajú sa sedačky Besafe, Maxi-Cosi a Cybex nakliknúť pomocou adaptérov na podvozok Stokke Crusi?

Zodpovedané
2. máj 2022

Ahoj,

dajú sa sedačky Besafe, Maxi-Cosi a Cybex nakliknúť pomocou adaptérov na podvozok Stokke Crusi?

Ak áno, aké sú to adaptéry?

Ďakujem

Ahoj,

na konštrukciu modelu Stokke Crusi sa oficiálne odporúča iba originálne vajíčko Stokke. Je to kvôli bezpečnosti. Ale pasujú naň aj príslušné adaptéry typu Maxi-Cosi (viď obrázok), vďaka ktorým pripojíš vajíčka spomínaných značiek.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia