Do terénu Inglesina Aptica, Cybex Balios S, či ešte niečo iné?

Zodpovedané
16. okt 2018

Dobrý deň,

ktorý športový kočík sa vám zdá lepší? Inglesina Aptica alebo Cybex Balios S? Chcela by som športový so sklopenim do roviny (nie korýtkove ležanie), pre väčšie dieťa, skladný do auta ale i pohodlný pre dieťatko do terénu, no nie s nafukovacími kolesami. Uvažovala som o 2 vyššie uvedených, alebo mi odporučíte ešte niečo iné?

Ďakujem za odpoveď!

Ahoj,

lepší je veľmi relatívne - čo sa kvality týka, povedala by som totiž, že skôr Aptica. Problém u neho je však výkon v teréne - nie je to kočík na vyslovene ťažšie povrchy. V tomto prípade by som kvôli veľkosti kolies odporučila skôr Balios S, ktorý však nemusí vyhovieť aj vyslovene veľkému dieťaťu.

Inglesina Aptica

Cybex Balios S

Nenafukovacie kolesá, priestor a terénne vlastnosti by som hľadala možno aj u Easywalker Mosey+ (ten má tiež veľmi vysokú chrbtovú opierku), Concord Camino (predtým Wanderer), Jané Crosswalk, prípadne z neotočných modelov napríklad Baby Jogger City Mini GT.

Easywalker Mosey+

Concord Camino

Concord Wanderer

Jané Crosswalk R

Baby Jogger City Mini GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli