Doplnky Joolz Geo2 - adaptéry, pláštenka, tienidlo, letné sedadlo, kolesá. Sadnú aj na jednotku - Joolz Geo?

Zodpovedané
7. jan 2021

Ahoj,

chcem sa spýtať, sú doplnky ku Joolz Geo2 kompatibilné aj k jeho predchodcovi Joolz Geo? Konkrétne myslím adaptéry, pláštenka, tienidlo, letné sedadlo, kolesá...

Veľká vďaka za odpoveď 🙂

Ahoj,

áno, Joolz Geo a Joolz Geo 2 doplnky sú kompatibilné, takže veselo môžeš používať. Akurát teda (zadné) kolesá vynovili, takže kolesá z dvojky ti nebudú optimálne sedieť na jednotku, kde boli pneumatiky.

Joolz Geo

Joolz Geo2

Ale od Joolzu sa nafukovačky stále ako náhradný diel dokúpiť/doobjednať dajú. Výrobca každopádne uvádza, že zadné kolesá jednotky sú len na jednotku a dvojky len na dvojku.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli