Dvojkombinácia aj do terénu, čo sa nerozvŕzga. Nekorýtko+kompatibilita so Cybex autosedačkami, lebo majú polohovateľný model

Zodpovedané
17. sep 2020

Ahoj,

rada by som Ta poprosila o radu. Vo februari sa nam narodi tretia dcerka a potrebujeme pomoct s kocikom, idealne dvojkombinacia. Rada by som nasla taky, ktory sa po chvili nerozvrzga. Byvame na dedine, takze aj nejake polne cesty a nie uplne dobry teren. Rada by som bola, aby mala sportova cast dlhsiu striesku, uplny lah, nekorytkove sedenie. Autosedacku rozmyslam od Cybexu, kedze sa da polohovat. Casto cestujeme, ale kufor mame velky, takze by nemal byt problem - neskor aj tak urcite dokupim aj nejaky cestovnejsi model.

Zaujal ma EasyWalker Harvey2, Britax Smile III. Pozerala som aj Cybex Priam, ale nie som si ista ci by zvladol taky teren. Jedine, co sa mi vyslovene nepaci, je Britax Go Big 🤷🏼‍♀️

Dakujem za kazdu radu.

Ahoj,

Easywalker Harvey2 je korýtkovým typom, inak by špeciálne s all-terrain kolesami, mohol aj vcelku sadnúť. Zváž to korýtkové sedenie.

Easywalker Harvey2

Britax Smile III je tiež fajn nápad. Akurát mi príde trochu menej odpružený na to, čo sa od neho obvykle očakáva.

Britax Smile III

Cybex Priam ti už bude tvrdý, áno, Ten by som vylúčila.

Cybex Priam 3

Navrhla by som aj kočíky Joolz, asi by ti sadli jazdne, ale to sú tiež korýtka.

Joolz Day

Joolz Day+

Joolz Aer

Joolz Geo2

Preto poviem Gesslein FX4 Classic, ten je príjemný a nekorýtkový. Ak bude vadiť vložná vanička, dá sa dokúpiť aj klasická extra.

Gesslein FX4 Classic

Nuna Mixx Next by tiež mohol zaujať.

Nuna Mixx Next

Čo sa polohovateľnej Cybex-ky týka, reálne to zaváži iba ak plánuješ dieťatko prevážať po okolí často aj v sedačke. V aute Cybexku nenapolohuješ. Preto ja osobne radšej odporučím polohovacie Kiddy, alebo Joie i-Level, ktpré vieš sklopiť aj za jazdy v aute. Príde mi to praktickejšie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli