Dvojkombinacia Oyster Zero alebo Mutsy Nio?

Zodpovedané
23. apr 2019

Dobry den.

Rozmyslam medzi tymito dvomi kociarmi a stale vaham. Dietatko sa narodi koncom augusta. Pouzivat ho budem prevazne v meste. Mam pocit, ze pri prechode na sportovu cast by bol Nio pre polrocne dieta lepsi, uz aj kvoli moznosti otocenia v oboch smeroch. Oyster by bol zasa dobry svojou velkostou, ked bude dietatko starsie, kedze je priestrannejsi a pohodlnejsi. Co som prechadzala recenzie viem, ze mate odskusane obe. Ku ktorej volbe by ste sa priklonili Vy? Dakujem pekne.

Ahoj,

medzi Oyster Zero a Mutsy Nio by som sa v prípade ešte len očakávaného bábätka rozhodla asi skôr pre Nio.

Sama nie som tvrdý zástanca otočnosti kočíka, ale musím povedať, že je dobré aspoň na začiatku používania športiaku (cca medzi pol rokom-rokom), túto možnosť jednoducho mať. Nikdy nevieš, či tvoje dieťatko nebude práve tú vyžadovať.
Samozrejme, ak máš kočík bez nej, zvyknete si. Ale ak si ešte len vyberáš a rozpočet nemáš extra obmedzený, skôr odporučím s ňou. Okolo dvoch rokov, ak sa ešte stále budete vo veľkom voziť, vždy môžeš presedlať na športiak ľahší, skladnejší, priestrannejší.

Babystyle Oyster Zero

Mutsy Nio

Takže za mňa - začni Nio-m, možno ti vydrží až do konca kočíkovania a ak si to rozmyslíš, vždy sa dá predať a kúpiť Zero. Naopak je to ale trochu komplikovanejšie (z ľahkého na full-.size otočný športiak prevažne z kombinácie je to zbytočná investícia v neskoršej dobe).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli