Easywalker Buggy XS - dcérka sa šmýka pri sedení

Zodpovedané
20. feb 2019

Dobry den,

mate prosim skusenost s Easywalker Buggy XS? Mam 1,5 rocnu dcerku a velmi sa v nom pri sedeni smyka dolu. Vsetky kociky podobneho typu maju take sedenie, ze sa smyka? Mame Joolz Geo, ktory je super, ale potrebujeme aj druhy kocik na cestovanie. Nejaky tip na podobny kocik, v ktorom sa dcerka nebude smykat? Dostatocne kvalitny, ziadna hrkalka, pohodlny a zaroven lahky a skladny. Nie golfac - chcem spojenu rucku. Idealne do 250 eur.

Dakujem velmi pekne za tipy a rady.

Ahoj,

nie, nie je obvyklým že sa šmýka. Easywalker Buggy XS by tiež nemal toto spôsobovať. Možno je to tým, že tvojej dcérke nesedí mierne zošykmené sedadlo? Aj keď, u tohto modelu to nie je také katastrofálne, no neviem si to inak vysvetliť. Má aj madlo, čo by tiež malo pomôcť.

Easywalker Buggy XS

Vyskúšala by som ešte pás za chrbtovú opierku - podobný, ako mamičky používajú aj na Britax B-Agile či B-Motion, ktorým opierku ešte podvihneš.

Britax B-Agile 4

Britax B-Motion 4

Ak kočík však predsa len vymeníš, rátaj s tým, že pásové polohovanie je mierne naklonené a málokedy nájdeš úplne kolmé. Vyriešilo by to polohovanie pákové, no v tejto kategórii je to skôr výnimka, resp. takmer nemožné.
Modelom s podstatne kolmejším sedadlom tohto typu by však mohol byť Jané Rocket. Baby Monsters Kuki či Baby Jogger City Mini Zip by zasa mohli byť zaujímavé pre trošku iné, hlbšie sedadlo, ktoré by tiež mohlo byť riešením.

Jané Rocket

Baby Monsters Kuki

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli