Easywalker Harvey5 verzus Easywalker Jimmey. Aké sú ich výhody?

Zodpovedané
22. okt 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíkov. Na trhu je už nový Easywalker Harvey5.

Aké vylepšenia ponúka oproti staršiemu modelu?

Premýšľame nad modelom Easywalker Jimmey alebo týmto Easywalker Harvey5. Starší model Easywalker Harvey3 sme podľa tunajších rád vyradili.

Kritériá sú pre nás lepšiu zvládnuteľnosť dedinského terénu, športový sed do ľahu, otočenie aj proti smeru, nie veľmi ťažký, výška vhodná pre rodičov 165 a 185 cm, marcové bábätko.

Ďakujeme

Ahoj,

Easywalker Harvey5 pokračuje v tradícií korýtkového tvaru sedadla. Hlavne prebral dizajn farieb látok hlbokej vaničky a športového sedadla od svojho bratského modelu Easywalker Jimmey. Podobne je na tom aj funkcia vaničky a sedadla s predĺženou XXL strieškou, ktorú taktiež nájdeš aj u Jimmey.

Záleží teda na type sedadla, ktorý preferuješ.

  • Ak je to rovný ľah, tak siahni po Jimmey.
  • Ak je to korýtkový tvar, tak siahni po Harvey5.

Easywalker Harvey5 Air sa od Easywalker Harvey5 líši použitím materiálom kolies. Napovedá to aj samotný názov – "Air" (Vzduch), teda má nafukovacie pneumatiky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally