Easywalker Jackey alebo Cybex Beezy, aký z nich vybrať?

Zodpovedané
31. mar 2022

Ahoj,

vyberáme skladný športiak pre nákupy, lietačky a dovolenky. Dcéra má rok a ako hlavný kočík máme Bugaboo Fox 2.

Rada by som skladný kočík, ktorý bude primárne v aute, ale aj nejakú tú nerovnosť by zvládnuť mohol.

Mám dvoch favoritov:

Potrebujem sa už rozhodnúť.

U Jackey sa mi páči skladanie, aj keď neviem, či nie je nakoniec na škodu, že sa zložia sedacie časti dovnútra kvôli znečisteniu. Horšia je brzda a celkovo dizajn tých zadných koliesok mi veľmi nesedí. U Beezy sa mi veľmi páči jednoduchý Cybex design, ale zase nemá odvetrávaciu striešku.

Tak by som rada počula názor odborníka.🙂

Ďakujem

Ahoj,

z týchto dvoch odporúčam skôr Easywalker Jackey, sama nad jeho kúpou uvažujem. Čoskoro by mali vyjsť nové farby, ale dizajn koliesok asi zostane rovnaký. Oproti Cybex Beezy je lepšie odpružený a priestrannejší.

Ak ťa to aj napriek tomu tiahne k Beezy, tak o niečo priestrannejšie je potom Cybex Eezy S+², ktorý je zároveň aj ľahší, ale tiež nemá odvetrávanú striešku. Výhodou sú však kvalitnejšie gumové kolesá.

Jednoduchý a moderný dizajn má aj veľmi obľúbený Joolz Aer. Jeho nevýhodou je, že nemá možnosť úplného ľahu. Je to len taký poloľah, navyše madlo a opierku nôh musíš dokúpiť zvlášť.

Ak sa Ti nepozdáva Easywalker Jackey, tak by som išla skôr do modelu Cybex Eezy S+² alebo Joolz Aer.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia