Easywalker Jimmey verzus Venicci Tinum Upline. Aké sú rozdiely a ktorý je pre mňa vhodnejší?

Zodpovedané
13. okt 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Nakoniec som sa rozhodla pre nový Easywalker Jimmey, ale na poslednú chvíľu ma zaujal Venicci Tinum Upline. V béžovom variante je jednoducho nádherný.

Pozerala som, že obidva vážia podobne a majú aj vetranie vaničky, ktoré mi vyhovuje, pretože čakáme jarné bábätko. U Jimmey mi tiež vyhovuje nekorýtkový plný ľah a polohovateľné madlo.

Aké sú rozdiely medzi týmito kočíkmi?

Ktorý by si mi skôr odporučila?

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky sú fantastiké. Hociktorý z nich si vyberieš, tak budeš určite spokojná.

Easywalker Jimmey volám: „Kočík, ktorý má všetko!".

Novinka v podobe Venicci Tinum Upline je vylepšenou verziou modelu Venicci Tinum 2.0. Má naviac pamäťové tlačidlá, ktoré umožňujú odpojiť hlbokú vaničku a sedadlo športovej časti jednou rukou. Má aj nastaviteľné odpruženie, gélom plnené kolesá a magnetický 5-bodový bezpečnostný pás. Skladanie je rýchle a jednoduché jednou rukou a má a popruh na prenášanie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally