Existuje alternatíva ku kočíku Britax B-Motion 4?

Zodpovedané
15. júl 2022

Ahoj,

používam Britax B-Motion 4. Našej skoro dvojročnej dcérke vyhovuje, lebo tam má veľa miesta. Pre mňa je príliš ťažký, nedá sa tlačiť jednou rukou. Ťažko sa zmestí do výťahu a do obchodu medzi regály už vôbec.

Existuje niečo podobné ako spomínaný Britax ale ľahšie na manipuláciu?

Ide hlavne o to, aby v zime bol použiteľný na snehu a zvládol aspoň nejaký terén. Ľahšie ovládanie a kľudne bazárový.

Ďakujem

Ahoj,

napadá ma Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade s nafukovacími kolesami (označenie Sport). Jedná sa o celkom ľahký, skladný a dobre ovládateľný kočík. Sedenie má dostatočne priestranné. Samozrejmosťou je aj polohovanie nôh, extra predĺžená strieška alebo nastaviteľná rukoväť.

Pokiaľ by si chcela ešte niečo ľahšie, tak odporúčam Inglesina Maior alebo Cybex Eezy S+ ². Na svoj typ majú väčšie kolesá a prejdú aj ľahší terén.

Medzi ľahké kočíky, ktoré sú zároveň priestranné aj pre väčšie deti patrí aj Babystyle Oyster Zero.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia