Existuje dvojkombinácia s plnohodnotnou športovou časťou?

Zodpovedané
10. júl 2023

Ahoj,

hľadám dvojkombináciu s plnohodnotnou športovou časťou, aby som časom nemusela kupovať ďalší kočík.

Podmienky:

  • skladný kočík, keďže veľa cestujeme,
  • ľahký na manipuláciu,
  • vhodný aj do terénu a snehu - decembrové bábo,
  • pri športovej časti uprednostňujem klasické sedenie.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

Espiro Yoga Ťa zaujme ovládaním jednou rukou a aj zložením spolu s nasadeným sedadlom na konštrukcii v akomkoľvek smere. Po zložení sa dá jednoducho preniesť na ramene pomocou zabudovaného ramenného popruhu, alebo uložiť na miesto. V zloženom stave stojí. Vanička zaujme nielen zabudovaným stabilizátorom vibrácií, panoramatickým oknom, ale aj možnosťou zloženia na placku, ktorá šetrí miesto. Jeho bezúdržbové nenafukovacie pneumatiky plnené gélom spoločne s odpružením tlmiacim nárazy zaručujú dobré jazdné vlastnosti.

Kočík Moon ReSea S Basic má nižšiu váhu a manipulácia s ním je jednoduchá, čo umožňuje ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoručným zložením spolu s nasadeným športovým sedadlom na konštrukciu v akomkoľvek smere. Rukoväť je možné nastaviť len do výšky 106 cm, preto je vhodný pre nižších až stredne vysokých rodičov. Vyšiel aj v luxusnejšej verzii Moon ReSea S Edition, ktorý má nafukovacie kolesá, hlbokú vaničku s panoramatickým okienkom a prémiový matrac značky Träumeland.

Novinka Bugaboo Fox Cub je určený pre rodičov, ktorí chcú ľahký a kvalitný kombinovaný kočík. Jeho konštrukcia váži len 9,6 kg, vďaka čomu je dobre ovládateľný aj jednou rukou. Poťahy hlbokej vaničky a športiaku sa navliekajú na spoločný rám, čo šetrí miesto pri uskladnení práve nepoužívanej nadstavby. Športové sedadlo je korýtkové, ako je pre značku typické, rovnako ako originálny dizajn s veľkým množstvom farebných poťahov a príslušenstva.

Prípadne si pozri aj modely Muuvo Quick 3.0, Venicci Tinum Upline alebo Espiro Bueno. Podrobnejšie som ich opísala tu: „Aký je hlavný rozdiel medzi kočíkom Muuvo Quick 3.0 Chrome a Espiro Bueno 2022?

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally