Existuje kočík na behanie so sedením v protismere?

Zodpovedané
13. dec 2023

Ahoj,

zaujímalo by ma, či sa na trhu nájde kočík, ktorý je vhodný na beh a má možnosť sedenia v protismere s výhľadom na mňa. Viem, že nie je veľa kočíkov určených na beh, no predsa sa dajú využiť, takže netrvám na tom, aby mal túto nálepku. Potrebovala by som však, aby mal odpružené veľké kolesá a dostatočne priestrannú sedaciu časť pre dieťa.

Aktuálne mám Peg Perego GT3, s ktorým som brutálne spokojná. To sa však nedá povedať o mojej dcére. Tá jačí, keď ma nevidí.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

áno, existuje. Je to novinka pre rok 2024 - trojkolesový otočný model ABC Design Salsa Run. Je výrobcom schválený a testovaný na beh a šport. Keďže je to novinka, tak jeho cena je o čosi vyššia. Vďaka priestrannosti Ti však vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally