Existuje kočík s možnosťou dvoch rozdielnych podvozkov?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila pri výbere kočíka.

Existuje kočík, ktorý má možnosť dvoch podvozkov?

Jeden ako pevná hojdacia štvorkolka a druhý klasický podvozok s otočnými kolesami do mesta.

Ďakujem

Ahoj,

takýchto kočíkov je na trhu pramálo.

Sú to napríklad kočíky českej značky Patron. Máš pri nich možnosť nakombinovať si samostatný podvozok a danú nadstavbu samostatne.

Potom tu je značka Jamine, kde je to tiež pri niektorých jej modeloch možné. Je to preto, lebo nasadenie nadstávb výrobca rieši úplne rovnakým typom adaptérov. Kombinovať takto môžeš napríklad retro model Jasmine Camino Classic s jeho modernejším bratom Jasmine Camino.

Prípadne sa dajú takto kombinovať aj modely kočíkov značiek Concord a Jané, pretože patria spolu so značkami Be Cool a Nurse pod globálnu Jané Group.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally