Existuje kočík s perfektným odpružením na zlé a lesné cesty?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

potrebovala by som poradiť vo výbere kočíka. Hľadám kočík, ktorý bude spĺňať nasledovné požiadavky:

  • na nerovný terén, prípadne lesné cesty (2-kombinácia),
  • s perfektným odpružením, aby sa dieťa netriaslo - hojdalo,
  • cenovo do cca 1000 eur,
  • ocenila by som mať možnosť nasadiť športovú časť v smere aj proti smeru jazdy,
  • dlhá strieška na vaničke ako slnečná clonu,
  • mať možnosť nastavovania výšky rukoväte.

Existuje kočík, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som nedávno odpovedala. Spomínam v nej práve modely, kotré sú vhodné do terénu. Pripínam Ti ju sem pre inšpiráciu:

A pripájam ti ešte aj túto, pretože sú v nej spomenuté štvorkolesové modely, ktoré sú vhodne aj do nerovnejšieho terénu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally