Existuje otočný športový kočík, ktorý ide do úplného ľahu a má predĺženú striešku?

Zodpovedané
1. aug 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 7-mesačné dieťa, ktorý splní moje požiadavky:

  • úplný ľah,
  • otočný v oboch smeroch,
  • nutnosť napojenia vajíčka na konštrukciu (v aute často zaspí),
  • predĺžená strieška,
  • kolesá, ktoré zvládnu aj horší terén a nevyhrkajú sa,
  • terén mesto, dedina - žiadna turistika,
  • rozpočet neobmedzený.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

úplný rovný ľah a kolesá vhodné do nerovného terénu ponúka Easywalker Jimmey. Variabilná XXL stieška je prispôsobiteľná akýmkoľvek rodičovským potrebám. Otočné športové sedadlo je vhodné aj pre väčšie dieťa vďaka 55 cm vysokej chrbtovej opierke.

Ak však hľadáš uzavretejšie športové sedadlo, tak určite odporúčam novinku Britax Smile 5Z. Oproti Jimmey má menšiu 48 cm vysokú chrbtovú opierku a vyššiu váhu s nasadením športovým sedadlom.

Štýl a funkčnosť nájdeš u kočíkov Cybex Priam 4 či Joolz Hub+. Ich kolesá a odpruženie si hravo poradia s nerovným mestským terénom.

Ak chceš niečo viac terénnejšie a nevadí vyššia váha, tak si určite pozri aj kočíky Cybex Talos S Lux, alebo o niečo ľahší Cybex Balios S Lux. Tie majú po novom pridané pneumatické odpruženie konštrukcie pohlcujúce otrasy.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally