Existuje ozajstný golfový kočík s nosnosťou do 18/22 kg?

Zodpovedané
18. nov 2022

Ahoj,

dcéra má 14,5 kg a hľadáme kočík najmä do auta. Mal by to byť golfový kočík, ktorý spĺňa nasledovné požiadavky:

  • naozaj golfáč, nie športový kočík, čiže zloženie "na dáždnik",
  • nosnosť do 18, ideálne 20+ kg,
  • musí mať madlo,
  • aspoň maličký úložný priestor pod kočíkom,
  • lacný.

Ďakujem

Ahoj,

ak kvalitný golfový kočík z druhej ruky a s vysokou nosnoťou, tak siahni po Maclaren Quest. Patrí medzi najobľúbenejšie kočíky. Je to veľmi ľahký kočík, ktorý je využiteľný už od narodenia. Jeho mestská konštrukcia je mäkko odpružená a vybavená menšími kolieskami. Nosnosť jeho sedadla je až 25 kg. Výška chrbtovej opierky 48 cm vie byť vyhovujúca aj pre väčšie dieťa.

Podobným modelom je Maclaren Techno XT.

Prípadne si pozri aj Peg-Pérego Pliko Mini, Joie Brisk LX alebo drahší Cybex Libelle.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally