Existuje servis kočíkov v Košiciach?

Zodpovedané
29. jún 2023

Ahoj,

máme problém s kočíkom Britax - nejde nám zložiť.

Vieš poradiť servis kočíkov v Košiciach?

Ďakujem

Ahoj,

najskôr by som skúsila spraviť domácu údržbu kočíka. Ak nepomôže, tak servis kočíkov najčastejšie robia väčší predajcovia. V Košiciach majú predajne feedo alebo babetkovo.

Najlepšie bude, ak sa s nimi potom priamo spojíš a preveríš možnosti ako opraviť Tvoj Britax.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally