Existuje skejt alebo sedačka na kočík Britax B-Agile M?

Zodpovedané
19. júl 2022

Ahoj,

mám kočík Britax B-Agile M.

Existuje skejt alebo sedačka na tento kočík?

Existujú aj nafukovacie kolesá na Britax B-Agile M?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Zopa Segboard a Lascal Buggy Board, ktoré majú nastaviteľné "ramená" do rôznych uhlov a dĺžky. Idú tak pripojiť k väčšine kočíkov na trhu. K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko (u Lascal len pri väčšom modeli maxi).

Nafukovacie kolesá sa na tento model nevyrábajú. Kedysi sa na staršie modely B-Agile dali dať nafukovacie kolesá z B-Motion, ale ako je to s kompatibilitou pri novom modeli po pravde netuším.

Keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia