Existuje terénny kočík s čo najširším a najpohodlnejším ležaním?

Zodpovedané
9. dec 2023

Ahoj,

hľadám terénny kočík s najširším a najpohodlnejším ležaním. Chcela by som, aby išiel do úplneho ľahu, mal XXL striešku. Aby som do neho vedela vopchať 2 deti, aby bol mono kočík.

Pozerala som klasiku Thule Glide 2, Baby Jogger City Elite 2, Baby Jogger Summit X3.

Potrebujem ho pre 7-mesačného syna a občas tam šupnúť 2-ročnú dcéru. Bolo by super keby sa jednoducho skladal. Terén bude dedina. Ale potrebujem top kočiar čo sa týka jazdných vlastností po snehu.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

neviem či si zaregistrovala novinku v podobe otočného nielen terennéjšieho kočíka ABC Design Salsa Run. Je to kočík s oficiálnym schválením pre beh a korčulovanie. Tento športový model je nielenže vybavený veľkými nafukovacími kolesami, ale aj vysoko kvalitným odpružením zaisťujúcim hladkú a stabilnú jazdu aj v nerovnom teréne. Jej komfortne polstrové športové sedadlo je možné do úplného ľahu a disponuje plynule nastaviteľnými 5-bodovými pásmi a magnetickou sponou pre rýchle a bezproblémové zaistenie dieťaťa.

Podobné cenovo dostupné modely nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally