Existuje trojkombinácia s otočnou rukoväťou?

Zodpovedané
21. mar 2022

Ahoj,

hľadám trojkombináciu kočíka.

Existuje trojkombinácia s otočnou rukoväťou?

Ďakujem

Ahoj,

otočnou rukoväťou sa obvykle rozumie výškovo nastaviteľná pomocou kĺbu. Predpokladám, že myslíš prehadzovaciu/preklápaciu rukoväť. 🙂

Také rukoväte majú napríklad kočíky značky Gesslein.

Cena teda zodpovedá kvalite, takže si trochu priplatíš. Môže to byť konkrétne Gesslein Indy Comfort (Classic), ktorý je kvalitne odpružený a obojsmerný. Má 12,7 kg hmotnosť a veľké rozmery aj pre väčšie dieťa. Ďalej má bezúdržbové gumové kolesá, prehadzovaciu rukoväť, ktorú nastavíš až do výšky 117 cm.

Alebo ďalšie modely z radu Indy:

Ďalej potom Gesslein F6 Air+ alebo Gesslein F10 Air+.
Pri modeli Gesslein F6 Air+ nájdeš menšie otočné kolesá, ktoré robia kočík viac variabilnejším - aj do mesta. V prípade dokúpenia predných neotočných kolies z neho urobíš F10 a prejdeš tak akýkoľvek terén.

Otočnú rukoväť má napríklad aj bazárový Bugaboo Cameleon 3.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia