Existuje univerzálny skejt na sedenie/státie, ktorý pasuje na kočík Moon Nuova?

Zodpovedané
21. sep 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom skejtu.

Existuje nejaký univerzálny skejt na sedenie/státie na kočík Moon Nuova?

Medzi deťmi budeme mať rozdiel 23 mesiacov a pohrávam sa s myšlienkou, že miesto súrodeneckého kočíka to vyriešime skejtom.

Ďakujem

Ahoj,

väčšinou odporúčam skejty Zopa Segboard alebo Lascal Buggy Board, ktoré majú nastaviteľné "ramená" do rôznych uhlov a dĺžky. K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko (u Lascal len pri väčšom modeli maxi).

Ku stúpadlu od značky Zopa Segboard a prípadne k nemu dokúpiť sedátko. Takto si môže dieťa oddýchnuť aj v sede.

Prípadne Uptown Rider súrodenecká doska so šikovným bočným upevňovacím systémom pre väčší priestor na nohy pri tlačení kočíka. Mám ho odskúšané a jazdí sa s ňou super.

Všetky možnosti sú univerzálne, takže ich hravo pripevníš na Tvoj kočík Moon Nuova.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally