Existuje úzka a ľahká trojkombinácia?

Zodpovedané
19. sep 2021

Ahoj,

chcela by som hlboký kočík, ktorý po nastavení na športový nie je široký a ťažký. V minulosti som vôbec športovú časť nepoužívala, ale kupovala som samotný športový, keďže sa som sa s ním ani nezmestila do vlaku.

Existuje kočík, ktorý mi môžeš odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

je veľkou škodou, že neuvádzať aj ďalšie vlastnosti akými sú napríklad podstatný údaj ako terén v ktorom sa budeš pohybovať. Podstatná je aj cena v ktorej sa chceš pohybovať.

Prvým ktorý ma napadol je s menšími kolesami, ale fakt úzky (okolo 50 cm) a skladný by potom bol aj Joolz Hub+

Joolz Hub+

Prípadne Cybex Mios so svojou váhou 8,7 kg a a šírkou tiež okolo 50cm.

Cybex Mios 2

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally