Existujú adaptéry na vyvýšenie športovej časti kočíka Zopa Move?

Zodpovedané
24. jan 2023

Ahoj,

máme kočík Zopa Move. Začali sme už používať športovú časť, ale zdá sa mi dosť nízko.

Existujú nejaké adaptéry, aby bola športová časť trochu vyššie?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

o možnosti vyvýšenia športového sedadla pomocou doplnkových adaptérov pre kočík Zopa Move neviem. Takéto vyvýšenie by zmenilo ťažisko športového sedadla a znížilo nosnosť sedadla. Adaptéry pre vyšie umiesnenie na konštrukcií sa používajú väčšinou pri hlbokej vaničke.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally