Existujú nafukovacie kolesá na Moon Style 2021?

Zodpovedané
2. okt 2022

Ahoj,

máme kočík Moon Style 2021. Radi by sme vymenili penové kolesá za nafukovacie.

Vieš mi poradiť nejaké univerzálne?

Originál Moon kolesá som nenašla, asi ich nevyrábajú.

Ďakujem

Ahoj,

neviem o možnosti kúpiť ku kočíku Moon Style náhradný, či doplnkový set nafukovacích kolies. A neviem ani o iných univerzálnych, ktoré by pasovali.

Ročníky kočíka Monn Style 2020/2021 majú bezúdržbové gumové kolesá plnené penou. A práve pre odstránenie rizika hrozby defektu, práve týmto typom výrobcovia nahrádzajú nafukovacie kolesá. Či už plnenými penou, gélom alebo maju vzduchové komory.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally