Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Farebný, zaujímavý kombinovaný kočík viac-menej bez cenového limitu... inšpirácie?

Zodpovedané
30. okt 2020

Ahoj Eli,

vyberám si kočík do mestského terénu v neobmedzenom rozpočte avsak skoro všetky kočíky sú šedé či čierne... chcela by som niečo farebné alebo aspoň farebnú striešku... páči sa mi napríklad Neonato Puro v Lollipop edícii alebo Cybex v Jeremy Scott modrej edícii (no tu je už tá cena ozaj trošku moc 😀).

Nevieš mi trošku prosím rozšíriť obzor a pomôcť mi nájsť ešte nejaké zaujímavé kočíky? Páči sa mi napríklad aj Joolz Day so zeleným madlom pre dieťa aj rodiča, len ten je dosť ťažký a neskladný 🤔 Nechcem ani žiadnu poľštinu...

Ďakujem 🙂

Ahoj!

Pri farebných, bláznivých kočíkoch mi vždy prvé napadnú modely od značky Cosatto. Táto britská značka je ozaj farebná, dizajnová, špeci - len tak ich kočíky na ulici nestretneš (a ak hej, tak si ich určite všeimneš). U nás v tejto chvíli až tak v ponuke nie sú, neviem či je ťažké ich aktuálne dovážať, alebo nemali taký odber - každopádne je v tejto chvíli dostupné len čosi, a z kombinovaných je to len WOW XL. Kuk sem: https://www.detskaradost.sk/KOCIK-JE-Z-ROKA-NA-...)

Ohľadom Cybexáckych limitiek, ktoré spomínaš a teda cenovo sú naozaj hodne vysoko, by som určite poradila aj pozrieť bazár. Obvykle, ak sú vôbec dostupné, ich zoženieš lacnejšie - a pritom sú tieto maminky fashionistky aj tak nastavené na pomerne časté striedanie kočíkov, takže nebude ani nejaký rokmi vypoužívaný.

Gesslein FX4 Life je jednoznačne ďalším kvalitným, praktickým a aj štýlovým kandidátom. Podobá sa na tebou obľubovaný Joolz (do istej miery), ALE je ľahší, skladnejší, a má viacero vylepšení vrátane zvyšovacích adaptérov… a len tak niekto ho nemá. Celé trojkombi aj s kvalitným vajíčkom a zálkadňou za cca 1000 eur, to je podľa mňa na dobrý kočík OK cena. Jasné že nie najlacnejšia, ale ak vyslovene rozpočet neriešiš… (https://www.aladdin.sk/kombinovane-kociky/gessl...)

A posledný input, ktorý dám, ale tiež je taký skôr na “z druhej ruky” zameraný, by bola značka Mamas&Papas. Majú krásne luxusné kočíky, Ocarro je luxus ako vyšitý (majú aj limitku Sapphire, čo je farebnejšia, ale inak sa zatiaľ drží s farbami pri zemi) - ale staršie modely najmä vo verziách v kolaborácii s Donna Wilson (daj si vyhľadať mamas&papas donna wilson) sú nádherné, farebné, pohľady priťahujúce… len teda nové už takmer nedostať.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.