Farebný, zaujímavý kombinovaný kočík viac-menej bez cenového limitu... inšpirácie?

Zodpovedané
30. okt 2020

Ahoj Eli,

vyberám si kočík do mestského terénu v neobmedzenom rozpočte avsak skoro všetky kočíky sú šedé či čierne... chcela by som niečo farebné alebo aspoň farebnú striešku... páči sa mi napríklad Neonato Puro Urban v Lollipop edícii alebo Cybex v Jeremy Scott modrej edícii (no tu je už tá cena ozaj trošku moc 😀).

Nevieš mi trošku prosím rozšíriť obzor a pomôcť mi nájsť ešte nejaké zaujímavé kočíky? Páči sa mi napríklad aj Joolz Day so zeleným madlom pre dieťa aj rodiča, len ten je dosť ťažký a neskladný 🤔 Nechcem ani žiadnu poľštinu...

Ďakujem 🙂

Ahoj,

pri farebných bláznivých kočíkoch mi vždy prvé napadnú modely od značky Cosatto. Táto britská značka je ozaj farebná, dizajnová, špeci - len tak ich kočíky na ulici nestretneš (a ak hej, tak si ich určite všimneš).

U nás v tejto chvíli až tak v ponuke nie sú, neviem či je ťažké ich aktuálne dovážať, alebo nemali taký odber - každopádne je v tejto chvíli dostupné len čosi, a z kombinovaných je to len WOW XL.

Cosatto Wow XL

Ohľadom Cybexáckych limitiek, ktoré spomínaš, tak cenovo sú naozaj hodne vysoko. Určite by som poradila pozrieť bazár. Obvykle, ak sú vôbec dostupné, ich zoženieš lacnejšie. Tieto maminky sú fashionistky nastavené na pomerne časté striedanie kočíkov, takže nebude ani nejaký rokmi vypoužívaný.

Gesslein FX4 Life je jednoznačne ďalším kvalitným, praktickým a aj štýlovým kandidátom. Podobá sa na tebou obľúbenému Joolzu (do istej miery). Je ľahší, skladnejší a má viacero vylepšení vrátane zvyšovacích adaptérov. A len tak niekto ho nemá.

Gesslein FX4 Life

A posledný input, ktorý dám, ale tiež je taký skôr na “z druhej ruky” zameraný, by bola značka Mamas&Papas. Majú krásne luxusné kočíky - Ocarro je luxus ako vyšitý (majú aj limitku Sapphire, čo je farebnejšia, ale inak sa zatiaľ drží s farbami pri zemi).

Mamas&Papas Ocarro

Ale staršie aj modely najmä vo verziách v kolaborácii s Donna Wilson sú nádherné, farebné, pohľady priťahujúce. Len teda nové už takmer nedostať.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli