Fusak do Cybex Balios S - Lodger Bunker sa mi zdá tenší, Cottonmoose Combi zasa veľký a nepraktický... Alternatívy?

Zodpovedané
30. nov 2020

Dobry den,

chcela by som sa poradit, aky by bol najvhodnejsi fusak do sportoveho kocika Cybex Balios S. Mam fusak Lodger Bunker ale nezda sa mi velmi vhodny na zimu, konkretne na minusove hodnoty. Tiez mam Cottonmosse Combi ale ten je velmi velky a neprekticky.

Existuje nejaka alternativa?
Dakujem za odpoved.

Ahoj,

my sme bežne používali Lodger Bunker aj v (tuhej) zime, tak je to ťažko povedať. Chápem, že máš nejaký názor, ale nezabudni, že ešte aj do fusaku si vieš dieťatko obliecť (nie do najhrubšej kombinézy, ale naopak navrstviť viac tenších vrstiev) plus dať dovnútra, ale aj navrch deku. A dobré je vedieť aj to, že sa nie vždy tak treba báť a netreba potom zo strachu, že dieťatku bude zima, prehriať. Je to tiež nebezpečné.

Ak ti ale tak alebo tak bunker proste nevyhovuje a Cottonmoose je priveľký, fuuu ťažko ti poradiť.

Vždy to bude tenšie = budeš mať pocit, že nestačí, alebo ozaj hrubé a tým pádom robustné, mohutné. Ja osobne som potom mala aj Lodger Explorer, čo je ich podstatne vyššia, aj drahšia, rada a odporúčajú ju aj do ozaj veľkých mrazov, tak asi odporučím ten. Podobný systém aj sed, ale inak prešívaný, zateplený, iné materiály - pozri na ten. Inak vždy vidím buď tenšie, menej robustné fusaky, alebo tie ozaj nafučané.

Ale ja by som sa zasa so zmenou tak neponáhľala. Možno počkaj a sama uvidíš, ako ste sa prispôsobili a prežívali aj s tým, čo máte.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli