Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj,

Tu vidím viacero problémikov. Prvým je veľmi vysoký manžel - len málo golfových kočíkov je fakt spravených tak, že vyhovejú aj ultravysokým. Sú skôr z tých nižších, preto táto potreba nám výber značne obmedzí.

Druhým sú penové kolesá. Golfky všeobecne mávajú penové kolesá - otázne je, ako kvalitné tá pena je. Nájdu sa aj plastové, alebo gumové, ale teda drvivá väčšina ich bude mať penové, alebo niečo v tom duchu. Preto by som sa zmierila s penovými, ale vyberala niečo kvalitné, dobré jazdne, tak aby sa do nich nenazbierali kamienky.

Najkvalitnejími, vyššími, a s dobrými (aj keď penovými). kolesami by som označila golfky značky Maclaren. Maclaren Techno XLR - novší rad so spojenou rúčkou, alebo potom (ľahší a skladnejší) Maclaren Techno Arc by boli určite tým, čo chceš - aj keď nie sú najkratšie po zložení (holt, údel golfových kočiarov). Silno odporúčam.

Okrem tejto absolútne top značky, čo sa golfiek týka, by som odporučila sa obrzieť aj po staršom no super Baby Jogger Vue, ďalej Easywalker Buggy+, Jané Nanuq XL, Mamas&Papas Voyage, Maxi-Cosi Dana či Peg-Pérego Sì (tu sú tie kolesá fakt typicky penové, ale celkovo je to veľmi obľúbený, šikovný golfáč). SIlver Cross Reflex je tiež kvalitka, ale nie najľahší ani najmenší po zložení. iCoo Pace znie tiež ako dobrý nápad, len naň nie sú moc recenzie. Za mňa aj lacnejší Koelstra Simba T4 je dobrý nápad - najmä priestorovo, a pomerom cena-výkon.

Takým hybridom športiaku a golfiek by bol Cosatto Fly - vyhovie plus mínus, plus ten dizajn, a aj nastavenie rúčok má… len teda, či vyhovie až tak vysokému manželovi, no to je ťažko tvrdiť na 100%.