Golfový kočík polohovatelný do ľahu, na dovolenku do Chorvátska - ktorý?

Zodpovedané
14. júl 2019

Prosim vas,

ktoru golfku polohovaltelnu do lahu odporucate? Potrebujeme na dofcu do Chorvatska 🙂

Dakujem

Ahoj,

je tu veľmi podstatné, či riešime kočík iba, resp. hlavne iba na tú dovolenku a neskoršie použitie bude minimálne alebo príležitostné. Alebo, či by si tie golfky rada plnohodnotnejšie využívala aj neskôr (teda by mali byť kvalitnejšie.

Tiež je otázka, či to musí byť vyslovene golfový kočík - oddelené rúčky (golfové palice).

Ak teda áno, tak z lacnejších a relatívne dobrých spomeniem Koelstra Simba T4.

Koelstra Simba T4

Ďalej stoja za zmienku aj Mamas&Papas Cruise a Inglesina Trip. Z lepších je aj Easywalker Buggy či (aj bazárový) Jané Nanuq XL.

Mamas&Papas Cruise

Inglesina Trip

Easywalker Buggy

Jané Nanuq XL

Okrem toho by som sa určite pozrela na bazárové (alebo aj nové) kočíky Maclaren - to by bola možnosť aj na neskoršie využitie či prípadný predaj.

Z poľských - Bomiko Model XL je ako tak prijateľná možnosť, rovnako ako aj EasyGo Nitro či Euro-Cart Crossline.

Bomiko Model XL

EasyGo Nitro

Euro-Cart Crossline

Ak na nenáročné používanie vo forme príležitostného kočíka, lacnejší cestovný, ultraskladný športiak by bol tiež riešením. Kuk napríklad Joie Pact, Bomimi Popy alebo Petite&Mars Up.

Joie Pact

Bomimi Popy

Petite&Mars Up.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli