Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Golfový kočík pre dva a polročného - je Cybex Callisto vhodný? Aký vydrží aj do štyroch rokov?

Zodpovedané
9. júl 2019

Dobrý deň,

potrebujem poradiť. Vyhliadla som si golfový kočiar Cybex Callisto. Potrebujeme ho na cestovanie, malý ma 2,5 roka. Je dosť priestranný pre dva a polročného ročného chlapca a vhodný aj na spánok počas dňa? Prípadne poraďte nejakú značku golfového kočiara, aby bol priestranný, vhodný do 4 rokov a dobre ovládateľný.

Ďakujem Vám za odpoveď.

Ahoj!

Cybex Callisto je určite dobrý golfový kočík, ponúkajúci dobré vlastnosti v rámci typu, a aj dostatok priestoru. Ak máš dobrú ponuku a aj dizajnovo ti vyhovuje, určite je dobrou voľbou (aj kvôli dobrým, kvalitným kolieskam).

Ak by si predsa len z priestorového hľadiska váhala a golfové, teda oddelené rúčky sú ok, jeho bratia Cybex Onyx a
Cybex Topaz sú funkčne takmer totožné, avšak s ešte viac priestorom v sedadle. Topaz je s Onyxom takmer totožný - rozdiel je vo väčších, teda aj na nerovnostiach schopnejších kolieskach (oba ich majú pre golfky typicky zdvojené).

Ďalej musím veľmi silno odporúčať kočíky značky Maclaren - extrémne kvalitné, ozaj priestranné a z golfiek asi najlepšie ovládateľné, aké môžeš nájsť. Určite stojí za to zvážiť , hod aj bazárový, napráíklad taký Maclaren Techno XLR či Techno XT - ich priestor i fakt vysoká nosnosť ti fakt aj do tých štyroch rokov vydržia. U nových (ale teda nie lacných) modelov nájdeš už aj spojenú rúčku a nezdvojené kolesá.

Z lacnejších kúskov zasa odporučím Koelstra Simba T4 - výhodný najmä kvôli vysokej opierke chrbta. Pre vysokú nosnosť a priestor pozri aj Jané Nanuq XL.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.