Aký športový kočík je priestranný na zimu?

lejlla
28. nov 2012

potrebujem surne poradit nejaky priestranny sportovy kociar pre 19 mes. chlapca,ktory je vhodny aj do terenu.najlepsie keby sa dal vozit v oboch smeroch,ale nemusi...vdaka za kazdu radu.

elienka
28. nov 2012

Ja som spokojná s PegPerego GT3, nedá sa síce voziť na obe strany, ale má veľké kolesá a je odpružený. Je priestranný.

jerryjanka
28. nov 2012

neotočný ale velký a kolesa super - Quinny speedi.

brisilda
28. nov 2012

napr. aj Jane Slalom 😉

nikus5
28. nov 2012

ja môžem doporučiť jednoznačne Jané Slalom 🙂

mecenga
28. nov 2012

Piere Cardini

zazalienka
28. nov 2012

môj Miško sa do októbra vozil v Perego GT3 - tank, ťažký, ale prešiel každý terén.. mimochodom môj syn bude mať v januári 3 roky, má 17,5 kg a 103 cm.. takže viem o čom hovorím🙂

babulatko
28. nov 2012
merculicek
28. nov 2012

My sme máme už 11 kočík a naj je concord fusion, mal ma skoro 2 roky a v pohode vojde aj ma kopec miesta aj na spinkanie, nozky jej vobec netrcia.......takze urcite tento a nema problem ani s terenom---

clarajana
28. nov 2012

Jednoznacne odporucam CONCORD aj mi ho mame a sme velmi spokojny 🙂 dobre sa ovlada aj na kamienkoch aj na smyklavej podlahe...a uz ho mozes najst aj s obojstrannym pouzitim....je tam naozaj dost miesta aj ked das donho fusak.....Ja v nom vozim obcas aj moju neter ktora ma uz 4 roky....Naozaj 100%nà spokojnost nebudes lutovat 🙂 🙂 🙂

ivianocka
28. nov 2012

ja mozem odporucit peg perego GT3, ako sa tu uz spominalo, je to tank. prejde vsetko a je naozaj priestranny. a da sa dat uplne do lahu. a ma velky kosik.

zuzimia
29. nov 2012

Hlasujem za PegPerego GT3 🙂 , naozaj priestranny a prejde vsade - podla vlastnej skusenosti.

kiakocikovsvet
29. nov 2012

zaleži koľko chcete investovať ?
skúste si pozrieť kočík QUATRO MONZA, alebo od firmy Baby active Q

chovancova27
29. nov 2012

Odporúčam Brio Go, otočný v oboch smeroch, veľké pogumované kolesá, do akéhokoľvek terénu aj do snehu, priestranný, ideme sním už do druhej zimy🙂

alenah31
29. nov 2012

Peg perego GT3 - vlezie mi tam moja 3,5 ročná dcéra aj s fusakom a stále sa krásne vyspí🙂 strecha sa dá preklopiť až dopredu, povrch je upravený proti vode a vetru a pérovanie sa dá nastaviť podľa terénu🙂🙂 Je geniálny, jeho 4kolesová varianta je Peg perego AT4🙂

firstbaby
29. nov 2012

Ja odporucam Cam cortina trojkolesovy, mame uz ho tretiu zimu, nadmieru spokojna 😉

martini
2. dec 2012

ja mám Peg perego GT3, určite jeden z najpriestrannejších kočíkov. To ti potvrdia aj v obchode. Presne ako písali baby vyššie, dá sa dať do úplne ľahu. Jemná nevýhoda, že nie je reverzný a že nepatrí medzi tie super ľahké a skladné kočíky.

zuul
2. dec 2012

My sme boli velmi spokojny v nasim Casualplay S4 (mam ho aj v bazare), vyborny, lahko soferovatelny na kazdom povrchu, prejde aj cez velky sneh, nadmieru spokojna. Velky fusak sa tam zmesti. Len teda nie je lahucky a skladny tak do kufra auta.

monyccka
2. dec 2012

Jane Nomad, idealne rocnik 2009, ten bol uplne najvacsi. Nasa tam vojde aj teraz a to ma tri a vyzera na viac 🙂 Velky, priestranny, polohovatelny do lahu, relativne lahky a stabilny.

tilly
2. dec 2012

neotocny, velka strieska, velke kolesa, maximalne priestranny, asi najpriestrannejsi je baby jogger city elite 😉
otocny s vymenitelnymi kolesami, velkou strieskou, dostatocne priestranny je gesslein F2

katika227
2. dec 2012

Jednoznačne jane slalom pro reverse. veľmi priestranný, ľahko ovládateľný.

lubikan
2. dec 2012
krenkova
11. dec 2012

určite quatro monza, je priestranný, super do terénu a ešte k tomu má aj preklápaciu rukoväť🙂

e_kociky
12. dec 2012

Ahoj, skús si pozrieť kočík Nico - otočná sedačka v smere aj protismere, polohovanie do úplného ľahu, polohovanie nôh, možnosť skladania aj so sedačkou, ľahučný, ľahko ovládateľný, super aj do zlého terénu 😉
Ak ťa ešte niečo zaujíma, napíš mi do IP 😉

evitka21
11. jan 2013

Odporúčam kočiar TFK Joggster X2 nemeckej výroby. Objednala som si ho pred necelým mesiacom a som s ním neskutočne spokojná. Je stabilný, priestranný, veľmi ľahko sa s ním manipuluje, skladný. 1x som tlačila kočiar hore kopcom a v snehu jednou rukou. Naozaj, ak zvažujete kúpu športiaku, tento nemá chybu.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karamel
12. jan 2013

Jane Slalom Pro Fix rozhodne je najsirsi a najdlhsi🙂

vulka
12. jan 2013

Trojkolka Graco Trekko

smalova
12. jan 2013

my máme Peg Pérego GT3 a je super priestranný, ľahká manipulácia, je to trojkolka a ja si ho neviem vynachváliť aj čo sa terénu týka, všetko zvláda 🙂 ja som zohnala tu z MK za super cenu, treba len pokukať lebo nové sú trikrát drahšie. Tak prajem dobrý výber a hlavne, aby si bola spokojná nech je to už ktorákoľvek značka.