Golfový kočík so spojenou rúčkou pre osemnásťmesačnú

Zodpovedané
14. okt 2019

Dobrý večer,

mám 18 mesačnú dcérku a rozmýšľam vymeniť športový kočik za nejaký ľahký golfáč. Podmienkou je spojená rúčka - aby sa dal dobre ovládať aj jednou rukou, keď dcérka pojde popri mne.

Ahoj,

škoda, že neuvádzaš rozpočet. Je totiž iné vybrať ho za veľmi lacno a iné len hľadieť na kvalitu a neriešiť cenu.

Celkovo by som však ako prvé rada spomenula nové modely značky Maclaren, napríklad taký Techno Arc.

Maclaren Techno Arc

Bazárový Cybex Callisto by bol mojou voľbou, ak potrebuješ, aby to bol kočík čo najlacnejší.

Cybex Callisto

Baby Jogger City Mini Zip. To je hybrid, čo spája super skladanie, vlastnosti golfiek a super ovládateľnosť športiaku. Stojí viac, ale fakt stojí za to (kuk keď tak aj z druhej ruky).

Baby Jogger City Mini Zip

Druhým, tentokrát dizajnovým hybridom by som zasa nazvala Cosatto Fly - športiak s dvoma rúčkami, ale spojemými tyčou, aby sa to dalo aj jednou rukou - presne, ako to potrebuješ. Aj taký Peg-Péreto Tak by stál za myšlienku.

Cosatto Fly

Peg-Pérego Tak

Z fakt lacnejších (nových), ale teda jednoduchších modelov by som ešte spomenula Caretero Sonata, ale príde mi trochu zbytočne ťažký. Aj Baby Monsters Kuki sa patrí uviesť. Je však vhodnejší pre drobnejšie deti (ak je tvoja dcérka z tých vzrastovo menších, mohlo by to, naopak, sadnúť perfektne).

Caretero Sonata

Baby Monsters Kuki

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli