Inglesina Aptica a nadstavby z iných Inglesina kočíkov; a dá sa na MK zadať aj dopyt?

Zodpovedané
27. máj 2019

Kúpila som kočík Inglesina Aptica - športovú verziu pre staršie dieťa s tým, že časom dokúpim hlbokú vaničku po jednom dieťati z bazáru, keď sa narodí druhé bábo. Bolo mi povedané, že podvozky a vaničky Inglesina sa dajú navzájom kombinovať. Teraz som zistila, že veru nie. Na Apticu iba Aptica.

Dá sa na Modrom Koníku zadať aj dopyt?

Ahoj,

začnem odpoveď na druhú otázku - na koníku sa ak hovoríme o bazáre dopyt zadať nedá. Možno v súkromných skupinách napríklad tej konkrétnej značky, alebo celkovo kočíkových a pri konkrétnej špecialitke si môžeš skúsiť dopyt hodiť aj ako status na vlastný blog. Ale čo sa týka dopytového inzerátu, namiesto neho ponúkame možnosť si čo potrebuješ vyhľadať a tiež si uložiť hľadanie - takže ti príde email vždy, keď niekto pridá inzerát so slovami, ktoré si hľadala. V tvojom prípade by som vyhľadala aptica vanička a hľadanie si uložila (ak ti to neponáhľa).

No a čo sa týka samotného Inglesina Aptica, skutočne má vlastnú hlbokú vaničku. Je to jednoducho nový model a aj novo spravený. Možno neskôr pribudnú ďalšie s rovnakou, ale dovtedy len hľadať použitú, alebo si postupne došetriť a doobjednať novú.

Inglesina Aptica XT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli