Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Inglesina Aptica XT

Kde kúpim nový?

Popis

Inglesina Aptica XT je novými kolesami vybavený vynovený model - pokračovanie Inglesina Aptica. Nové kolesá sú väčšie, vybavené efektívnejším a adaptívnym (Adaptive Cruise) - nastaviteľným systémom odpruženia (vpredu aj vzadu!), s ktorým súvisí aj ich špeciálny nárazy a vibrácie pohlcujúci tvar, ako aj kvalitnejšie vyhotovenie z tvrdou gumou plnenou dvoma vrstvami polyuretánu. Aptica XT sa v rámci filozofie Baby Wellness snaží o čo najvyšší komfort bábätka (a samozrejme aj rodičov).

Stále štýlový a multifunkčný kočík, Aptica XT bude šikovný nielen v meste. Ostáva relatívne kompaktným a štíhlym (šírka konštrukcie 53 cm). Konštrukciu dokážeš zložiť jednoducho, úsporne a hygienicky - po zložení totiž samostatne stojí bez toho, aby sa dotýkala rukoväťou zeme. V zadnej časti konštrukcie nájdeš tiež integrovaný držiak na nápoje.

Ešte priestrannejšia hlboká vanička je vybavená dvojitým matracom s horným ergonomickým Wolcome Pad-om, ktorý bábätku do 3-4 mesiacov zaisťuje maximálne pohodlie. Pre väčšie bábätko ho môžeš prispôsobiť či úplne odňať. Vanička je kompletne odvetrávaná v predĺženej strieške aj v zadnej a spodnej časti základne. Aptica XT je vybavená novým typom sedadla s vysokou chrbtovou opierkou a predĺženou opierkou nôh. Zvládne tak aj väčšie dieťa, pre ktoré je nosnosť testovaná do 22 kg. Výhodou je aj predĺžiteľná strieška s roztiahnuteľným šiltom, poskytujúca kompletnú ochranu.

Ku kočíku môžeš dokúpiť autosedačku CAB Aptica (prípadne tiež Huggy alebo Darwin), nakliknuteľnú na podvozok bez potreby adaptérov, prípadne zakúpiť kočík rovno v sete Quattro 4 v 1. Okrem neho je dostupný aj set Duo - oba sety obsahujú okrem kočíka a doplnkov aj stojan Stand Up, kompatibilný so všetkými nadstavbami. V ponuke je aj mnoho ďalšieho príslušenstva dostupného osobitne.

Parametre

Značka
Inglesina
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
120 × 53 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90 × 53 × 42
Pôvod značky
Taliansko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre