Jané Kendo alebo Oyster 2? Ktorý vybrať?

Zodpovedané
19. máj 2020

Ahoj.

Co hovoris na tieto 2 kociky? Ktory by si poradila viac? Vyhody atd. Jane Kendo som videla na zivo, aj sa mi pozdaval, ale nepaci sa mi polohovanie s tou "snurkou". Ale ma zasa vyssie sedenie (asi) ako Oyster2. Ten som ale na zivo nevidela - iba trojku, ale ta je sice vyssia, ale zasa uzky sa mi zdal byt. Viac sa mi paci dvojka. Ktory sa Tebe pozdava viac.

Dakujem

Ahoj,

za mňa jednoznačne Jané Kendo. Áno, niekomu sa nepáči polohovanie na pás, ale to je len malá nevýhoda. Každopádne, je to novší, modernejší a ľahší model. Celkovo novosť je veľmi fajn vec z dôvodu nestarnutia materiálov.

Jané Kendo

Oyster 2 od Babystyle je už prekonaný Oyster-om 3, čo vychytal kopu vecí a tak celkovo kočík spriestrannil aj zluxusnil.

Babystyle Oyster 2

Babystyle Oyster 3

Každopádne, ja by som si, aj pre váhu a celkovo, vybrala skôr Jané Kendo než Oyster dvojku. Ale oba sú to fajn kočíky, takže na to kľudne choď srdcom - ak to cítiš na Oyster, prečo nie?

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli