Je Bugaboo Donkey 5 v športovej verzii vhodný pre bábätko, ktoré ešte nesedí a nedrží poriadne hlavičku?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kočíka.

Je Bugaboo Donkey 5 v športovej verzii vhodný pre bábätko, ktoré ešte nesedí a nedrží poriadne hlavičku?

Máme 5,5-mesačné dvojčatá a vanička im začína byť celkom malá, preto by sme im radi nastavili športiaky.

Ďakujem

Ahoj,

ja by som sa určite v prvom rade poradila s pediatrom, pretože ten najlepšie pozná zdravotný stav detí. A zvážila by som aj kúpu tzv. vymedzovacej vložky do korýtkového typu sedadla. Buď ju nájdeš na bazáre, alebo si ju dáš ušiť. Originálne vložky či podložky sa prestali vyrábať. A kúpiť nové sa dajú iba zriedkavo.

Bližšie info k vyrovnávacej vymedzovacej vložke nádeš tu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally